JOSH - NOVINKY

Josh s fanoušky na večeři

26. srpna 2012 v 12:36 | Hany
Josh se nedávno zapojil do fondu pro získání peněz pro Abby Marsh, která utrpěla 22. Května zlomený vaz, kvůli autonehodě. Z fondu byly vybrání dva vítězové, kteří 18. Sprna byli na večeři s Joshem v Greater Cincinnati Area.
Teprve teť se objevili 3 fotografie s Joshem a výherci :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Josh začal natáčet další díl HG?

26. srpna 2012 v 12:04 | Hany
Konečně nová zpráva o Joshovi! :) V poslední době bylo kolem Joshe až moc velké ticho a nyní máme konečně novou zprávu.
Podle internetové stránky The Buzz se Josh nyní nachází v Atlantě. Zahlédli ho v pátek večer na Severní Druid Hills Road. "Kupoval nejrůznější domácí zboží se svým asistentem", řekl jeden ze zdrojů The Buzz. Proč je Josh v Atlantě? Zřejmě, kvůli natáčení dalšího dílu Hunger Games: Catching Fire. Podle dalších nových zpráv na internetu do Atlanty odjela i Jennifer Lawrence. Zpráva rovněž uvádí: "Georgia World Congress Center bude jedno z filmových míst".
Páni!! Podle mě už filmování začalo! Josh sám říkal v jednom rozhovoru, že jede do Atlanty začít trénovat. No, doufejme, že je to pravda.Josh vyhral v kategorii Mužská filmová hvězda!

21. srpna 2012 v 14:22 | Hany
Josh vyhrál v kategorii "MOVIE STAR: MALE" (Filmová hvězda: Muž) v Do Something Awards! Předávání cen se uskuteční 21. Srpna (Dnes). Zúčastní se Taylow Swift, Ian Somerhalder, Emma Stone a jiní. Nevím, jeslti se zúčastní také josh, ale každopadně veliká gratulace!! :)

Rozhovory s herci z HG

14. srpna 2012 v 20:13 | Hany
Access Hollywood zveřenilo video rozhovoru s herci z Hunger Games. Rozhovor s Joshem tam není, ale v 0:02 a 0:11 můžeme Joshe vidět :)
Video zde opět nejde dát, takže se na něj můžete kouknout ZDE.

Autogramiáda herců z HG

14. srpna 2012 v 19:58 | Hany
MTV zveřejnilo video z autogramiády ze zákulisí Hunger Games. Elizabeth Banks, Liam Hemsworth, Jennifer Lawrence a Josh podepisovali dětem, kteří (podle mě) hráli ve scéně, kdy Effie (Elizabeth) losovala splátce. Potěšilo mě, že se Josh jednomu z dětí představil, jako Peeta a až potom řekl, že se jmenuje Josh. :) Video zde nešlo dat, tak koukněte ZDE.
Jennifer ve videu hovoří o tom, že v den natáčení bylo velké horko a že byli moc rádi, když jim jako poděkování mohli dát autogramy.

Red Dawn - Trailer a Plakát

11. srpna 2012 v 9:41 | Hany
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Na internetu byl zveřejněn plakát a trailer k novému filmu - RED DAWN. Film by měl mít premiéru letos v listopadu. Byl natočen už v roce 2009, ale kvůli finančním problémům výjde až v tomto roce. Objevil se také trailer. Vypadá to zajímavě.

Red Dawn ukázka

2. srpna 2012 v 17:52 | Hany
Byla zveřejněna ukázka traileru Joshova novhé filmu Red Dawn, který režíroval Dan Bradley. Společně s Joshem ve filmu hraje např. Chris Hemsworth. Vypadá to zajímavě :)

HG: Nová fotografie ze zákulisí

2. srpna 2012 v 17:38 | Hany
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Hollywood.com zveřejnil novou fotografii z natáčení Hunger Games. Je to fotografie z točení scény, kdy Katniss našla Peetu.

HG: Další video ukázka DVD

2. srpna 2012 v 17:33 | Hany
Objevila se nová reklama na DVD Hunger Games, které výjde 18. Srpna. Nevím, jak vy, ale čím více se objevují kousky filmů, tak se nemůžu dočkat až ho znovu uvidím na dvd.
 
 

Reklama