JOSH - ROZHOVORY

Josh: Umírám touhou setkat se s Emmou Watson

31. srpna 2012 v 9:18 | Hany
Internetová stránka OMG zveřejnila opravdu hezký rozhovor s Joshem o tom, jaké celebrity (ženského pohlaví XD) se mu líbí :)
OMG: Když jsem se zeptala, kterou celebritu by chtěl připojit k Hunger Games, Josh nám řekl: Miluji Emmu Watson, ona je fantastická! Dále pokračoval: Umírám touhou se s ní setkat. Snažil jsem se. Byl jsem ve městě, a zeptal se manažera, aby zavolal jejímu manažerovi, jestli bychom se mohli setkat. Ještě se to nestalo, ale jednoho dne... držte palce.

Tak, co na to říkáte? Jestli je tento rozhovor pravdivý, tak já jsem moc ráda, protože Emma je jedna z nejlepších hereček dnešní generace. Do zítřka se budu snažit přeložit zbytek rozhovoru, kde Josh mluví o želvě, kterou dostal od Kristen Stewart a Jennifer Lawrence :)

Rozhovor s Joshem o SBNN

22. srpna 2012 v 8:00 | Hany
ACT: Co je dalšího u SBNN? Postavili jste si jakékoliv velké cíle, které chcete provést?

JOSH: Chtěli bychom jít do škol po celé zemi a mluvit s GAS, slyšet jejich příběhy a pomoci zvýšit jejich popularitu mezi teenagery. Také budeme školám pomáhat k zahájení GAS, i to by bylo skvělé. Kromě toho chceme oslovit více lidí, aby šířili slovo o důležitosti býti rovným spojencem.

ACT: Pokud bys mohl mít kávu s prezidentem, co bys s ním sdílel o tom, co ses naučil o SBNN?

JOSH: Naučil jsem se hodně o tom, jak lidé musí probojovat celý svůj život, jen proto, aby byli sami sebou. Také jsem se naučil na vlastní kůži, jak moc rovný spojenec, může skutečně někoho ovlivnit a něco změnit.

Josh o HG: Dvd a fanoušcích

21. srpna 2012 v 8:35 | Hany
Otázka: Cítíš se teť obhájen tím, že tě fanoušci schvalujou, jako Peetu?
Je to dobrý pocit. Zvlášť, když máte tolik lidí, kteří mají tolik různých názorů o tom, jak by měla postava vypadat. Je to dobré vědět, celkově vzato, jsou docela hodně spokojeni. Je to určitě trochu nervy drásající, když to děláš, protože jsi jako"Wow, hodně lidí má rádo tuto postavu, takže doufám, že to dělám správným způsobem. Takže, jsem velmi šťastný a reakce byla opravdu skvělá.


Otázka: Nyní, když film vychází na DVD a Blu-Ray, že antipace naběhnou znovu?
Řekl bych, že jo. Je to vlemi podobné, když se film otevřel, protože je hodně lidí, kteří neměli šanci vidět film v divadlech a teť ho uvidí poprvé. Takže doufám, že to dopadne dobře i u nich. Takže je tam určitě nějaká nervozita, řekl bych. Pouze doufat, že lidé na to zareagují stejně dobře. Ale jo, určitě to trochu je jako " Oh bože, doufám, že se to lidem líbí" znovu.


Nepřeložila jsem celý rozhovor, ale chystám se. :) Nevím proč, ale s rozhovory s Joshem se mi strašně špatně překládají.

Josh o svatbě Liama, trénování pro Catching Fire a líbání s Jennifer Lawrence

3. srpna 2012 v 23:47 | Hany
Zúčastní se Josh svatby Miley a Liama?
"Určitě půjdu. Jsem si jistý, že půjdu. Liam je můj kluk! Určitě tam budu, abych ho podpořil. Nebyl jsem pozván, takže jsem se jako první zeptal, abych věděl. Musím se ujistit, že jsem pozván. Já říkám, že půjdu, ale nevím, možná má Liam jiné plány."

"Já vím, když jsem s ním mluvil, tak neměli žádné plány. Bylo to, jako před pár měsíci, kdy poprvé udělali pozvánku, ale nevím, jaké jsou plány. Já vím, je v Philly, myslím, že byl i na chvíli v New Orleans, poskakoval kolem. Je těžké, když jste ve vztahu a jste na place. Právě nejsem ve vztahu, kvůli tomu. Protože jsem připravený právě teť odejít asi na 4 měsíce a je to velmi náročené, aby se vaše mysl zaměřila..."

O trénování pro "Catching Fire":
"Byl jsem na školení poslední týden nebo tak a asi za dva týdny jedu do Atlanty začít střílet. Není to docela intenzivní, jako v prvním kole, které jsem udělal minulý rok, ale v podstatě je to o tom, být stále v dobré kondici. Docela hodně nosíme tyto kombinézy po celou dobu natáčení, takže jeden by chtěl být v dobré kondici pro nošení spandexového nepromokavého oblečení za celý film."


Líbání s Jennifer Lawrence:
"Vlastně je to legrační, protože jsme hodně dobří kamarádi, že v těch chvílích, kdy to má být romantické, je to někdy náročné, abychom byli vážní."
Tohle je překlad rozhovoru Josha s Ryanem Seacrestem.

ELLE - Úryvky z rozhovoru

31. července 2012 v 16:29 | Hany
V srpnovém čísle časopisu ELLE bude zveřejněn rozhovor s Joshem. Ale už teť na internet zveřejnili pár úryvků. V rozhovoru Josh mluví o své oblíbené knize, filmu, hudbě a také o tom, co ho dokáže rozesmát.

Co ho dokáže rozesmát?
Jsem jeden z těch, kteří sledují hrozná videa na Youtube do tří do rána a prostě se smějí náhodným věcem. Jennifer Lawrence a já milujeme náhodný, přirozený humor.


Tajné dovednosti:
Dokážu točit s basketbalovým míčem na prstě, dokud slunce nezajde dolů, což je vždycky působivé.


Oblíbená kniha:
The Catcher in the Rye (Kdo chytá v žitě). Četl jsem tuto knihu hodně krát. Miluju přechod věku příběhu o lidech, kterí získávají samostatnost a jdou ven do jiného světa a to je určitě to, čím hrdina, Holden Caulfield, prochází. Hodně jsem se s ním ztotožnil. Rád bych Holdena Caulfielda hral, kdyby byla kniha předělána do filmu, ale zároveň si myslím, že je to tak velká klasika, která by měla být ponechána v tomto světě. (Moje pozn. - Asi myslel svět knih)
Oblíbený film:
"Fight Club (Klub rváčů) by mohl být favoritem. Viděl jsem ten film dříve, než mi bylo dovoleno a prostě mě vyhodili. Nikdy předtím jsem ještě neviděl film v tomto stylu. Napadlo mě: "Ach můj bože, opravdu chci být hercem a ještě lepším hercem než tohle.


Nejvíce hrdý:
Nedávno jsem získal cenu Vanguard award od GLAAD, která podporuje lesbickou a gay komunitu. To jsou lidé, kteří se postaví za správnou věc a dají vše, co mohou do boje, za jejich stejná práva. Tato čest, pro mě znamenala celý svět. Je zřejmé, že herectví je pro mě vášeň na celý život a to, co chci dělat se svou kariérou, pracovat se skupinou občanských práv je mnohem větší.

Letní seznam skladeb:
Every time Feel So Close od Calvina Harrise přichází a já chci jen skákat nahoru a dolů. Bez ohledu na to v jaké náladě jste, udělá vás šťastným. V poslední době jsem trochu na The Killers - poslouchám jejich album zepředu dozadu po celou dobu. Rovněž, ablum od Kayne Westa a Jay Ziho (Moje pozn. Nevím, jak se jejich jména správně skloňují :D) Watch the Throne je šílené.

Myslím, že je to vážně skvělý rozhovor a jsem ráda, že je to jenom úryvek! Doufám, že se na internet dostane celý rozhovor. V celém článku je jedna oblíbená píseň od Joshe - Feel So Close od Calvina Harrise. :)

 
 

Reklama